ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ISTHMIA CUP 2022

Δείτε το πλήρες πρόγραμμα του τουρνουά ISTHMIA CUP 2022

ΔΕΥΤΕΡΑ 18-04-2022

 ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΟΙ   
16.15 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Κ16
17.30ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚ14
18.30ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙΚ10
19.15ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΟΙ-ΑΟ ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚ14
 ΓΑΛΑΤΑΚΙ 
16.30Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ -ΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΚΙΟΥΚ12
17.20ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ -ΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΚΙΟΥΚ16
18.40Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗΚ14
19.45ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΑΣ ΝΤΕΡΗΚ18
 ΑΡΧΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 
17.00ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006-ΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑΚ16
18.15APOSPORIS FC-ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006Κ14
 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 
16.15ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΣΚ12
17.15ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΘΛΟΥΠΟΛΗ Κ10
18.00ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2- ΑΘΛΟΥΠΟΛΗ 2Κ10
18.50ΑΙΟΛΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006Κ10

ΤΡΙΤΗ ΠΡΩΙ 19-04-2022

 ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΟΙ 
10.00ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΟΙ-Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗΚ12
11.00ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΟΙ-Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗΚ14
12.00ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ-APOSPORIS FCΚ14
 ΓΑΛΑΤΑΚΙ 
09.30ΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ-ΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΚΙΟΥΚ16
10.45ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006Κ16
12.00Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ-ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚ18
 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 
09.15ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΣΚ10
10.00ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΚΙΟΥΚ12
11.00ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΟ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚ10
11.00ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006Κ12
11.45ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ-ΑΘΛΟΥΠΟΛΗΚ10
12.30ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ-ΑΘΛΟΥΠΟΛΗΚ14

ΤΡΙΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 19-04-2022

ΓΑΛΑΤΑΚΙ
16.30ΑΟ ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-APOSPORIS FCΚ14
17.45ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006Κ14
19.00ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥΚ18
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
16.30ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2-ΑΟ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚ10
16.30ΑΙΟΛΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ-ΑΟ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚ8
17.30ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΟ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚ10
18.30ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ-ΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΚΙΟΥΚ12
18.30ΑΟ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006Κ10
19.30ΑΟ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006Κ12
 ΙΣΘΜΙΑ 
16.30ΑΟ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚ14
17.30ΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ-ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚ16
18.45ΑΟ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗΚ16
20.00ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006-Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗΚ18
ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΟΙ
16.45ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙ-ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚ10
17.30ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙ-ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚ12
18.20ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙ-ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚ14

ΤΕΤΑΡΤΗ 20-04-2022

 SPORTS CAMP 
09.00ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗΚ10
09.00Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ-ΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑK18
10.00ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ -ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙΚ12
11.00ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙΚ10
11.50ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚ16
 ΓΑΛΑΤΑΚΙ 
9.00ΑΟ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗΚ14
10.15ΑΟ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΚΙΟΥΚ16
11.30ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006-ΑΟ ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚ14
12.30Α.Σ.Κ. ΝΤΕΡΗ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚ14
 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 
9.00ΑΟ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΑΟ ΙΣΘΜΙΑΚΟΣΚ12
9.00ΑΟ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣΚ10
10.00ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΘΛΟΥΠΟΛΗΚ12
10.00ΑΙΟΛΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ-ΑΘΛΟΥΠΟΛΗΚ10
11.00Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006Κ12
 ΙΣΘΜΙΑ 
09.00ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006Κ18
10.15ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006Κ16
11.30APOSPORIS FC -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚ14

Η ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΡΙΑ ΔΙΑΤΗΡΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΛΛΑΓΩΝ ΟΠΟΥ ΧΡΕΙΑΣΘΕΙ.